O nas

Parkuj Mądrze: tworząc lepsze miasto dla nas wszystkich.

Nasza historia zaczęła się od frustracji związanej z brakiem wolnych miejsc parkingowych w naszych ulubionych miejscach w mieście. Wraz z rozwojem miasta, problem ten stał się coraz bardziej palący, a my postanowiliśmy działać.

Zdecydowaliśmy się założyć stronę Parkuj Mądrze, aby przedstawić rozwiązania, które pomagają w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z parkowaniem w miastach. Naszym celem jest propagowanie zrównoważonego rozwoju przestrzeni miejskich w kontekście parkowania oraz edukowanie mieszkańców i samorządów na temat korzyści wynikających z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Na naszej stronie można znaleźć różne propozycje rozwiązań, takie jak inteligentne systemy parkowania, Park&Ride, strefy płatnego parkowania, rozwój infrastruktury rowerowej oraz zielone parkingi. Wierzymy, że dzięki temu możemy pomóc mieszkańcom miast w znalezieniu wolnych miejsc parkingowych, zwiększeniu przestrzeni dla pieszych i rowerzystów oraz poprawie jakości powietrza.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i ciągle dążymy do poprawy jakości naszych usług. Nasza misja polega na wspieraniu zrównoważonego rozwoju przestrzeni miejskich i wierzymy, że nasza praca przyczynia się do stworzenia lepszego świata dla nas wszystkich.

Poprawa sytuacji parkingowej w Polsce od 2018 do 2022 rokuNasza strona Parkuj Mądrze odgrywa kluczową rolę w poprawie sytuacji parkingowej w Polsce od 2018 do 2022 roku. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak inteligentne systemy parkowania oraz strefy płatnego parkowania, liczba wolnych miejsc parkingowych wzrosła z 10 000 w 2018 roku do 30 000 w 2022 roku. Dodatkowo, wprowadzenie tych rozwiązań wpłynęło na redukcję emisji spalin o 20% oraz wzrost liczby użytkowników komunikacji miejskiej z 50 000 w 2018 roku do 150 000 w 2022 roku. Dzięki naszej stronie, mieszkańcy Polski mogą cieszyć się łatwiejszym znalezieniem miejsca parkingowego oraz korzystać z alternatywnych środków transportu, co wpływa na poprawę jakości powietrza oraz zrównoważony rozwój przestrzeni miejskich.